Shaza SG2501 33W USB QC3.0 + Type-C PD Şarj Adaptörü SG2501/33
  • 599,00TL
  • Vergiler Hariç: 499,17TL
  1230 kez incelendi     0 Favori
Siparişleriniz Mağazamız tarafından KARGO'ya verilir.
Shaza SG2501 33W USB QC3.0 + Type-C PD Şarj Adaptörü (Başlık)
Ürün Hakkında
Shaza SG2501 33W USB QC3.0 + Type-C PD Şarj Adaptörü, sahip olduğu özellikleri ile cihazınıza en uygun şarjı en hızlı biçimde sağlar. iOS ve Android cihazlarla uyum içindedir.
Teknik Özellikler
Giriş: AC100-240V (50/60Hz) 0.8A
Çıkış QC3.0 USB: 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A (18W max)
Çıkış PD USB-C: 5V-3A / 9V-3A / 12V-2.5A (33W max)
Çıkış Port: USB-C + USB-A 3A
Ürün Özellikleri
· Quick Charge 3.0 Hızlı Şarj Özellikli
· Power Delivery Teknolojisi
· 33W PD USB-C Şarj Çıkışı (Type-C)
· Aşırı Şarj/Güç Koruması
· Aşırı Akım/Gerilim Koruması
· Kısa Devre Koruması
Kutu İçeriği
· SG2501/33 33W Çift Çıkış Şarj Başlığı
Shaza SG2501 33W USB QC3.0 + Type-C PD Şarj Adaptörü
Veri bulunamadı
Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Benzer Ürünler
HEPU HP617L 2.1A Seyahat Şarj Aleti USB-Lightning Kablo Set…
HEPU HP617L 2.1A Seyahat Şarj Aleti USB-Lightning Kablo Set Ürün Hakkında HEPU şarj aletleri uyuml..
199,90TL Vergiler Hariç: 166,58TL
LinkTech C311 25W PD Type-C to Type-C Kablolu Şarj Aleti Set Siyah…
LinkTech C311 25W PD3.0 Type-C - Type-C Kablolu Şarj Aleti Set Ürün Hakkında C311 şarj cihazı; t..
767,70TL Vergiler Hariç: 639,75TL
Tonex 40W USB-A + Type-C PD Çıkışlı Type-C to Lightning Kablolu Şarj…
Tonex 40W USB-A + Type-C 2x Çıkışlı Type-C to Lightning Kablolu Şarj Aleti Set Ürün Hakkında Ton..
LinkTech C304 18W QC3.0 USB Şarj Adaptörü…
LinkTech C304 18W QC3.0 Auto ID Şarj Adaptörü (Başlık) Genel Bakış Bağlı telefona güvenli ve hız..
Auris Samsung D880 Sabit Kablolu Şarj Aleti (Kutu)…
Auris Samsung D880 Geniş Uç Seyahat Şarj Aleti Sabit Kablolu Marka: Auris Model: D880 Kablo Uzunlu..
LinkTech C204 USB Çıkışlı Lightning Kablolu 10W 2.1A Şarj Aleti Beya…
LinkTech C204 USB Çıkışlı Lightning Kablolu 10W 2.1A Şarj AletiÜrün HakkındaLinkTech C204 USB Çıkışl..
Nokia İnce Uç Orijinal Spiral Sabit Kablolu Araç İçi Oto Şarj Aleti…
  Nokia İnce Uç Orijinal Araç İçi Şarj Aleti Spiral Sabit Kablolu   Marka:  ..
Syrox C47 Araç Şarj Aleti Micro USB Kablo Set 2.4A Beyaz…
  Syrox Araç İçi Şarj Aleti + Micro USB Kablo Set 2.4A araç içi şarj adaptörü + Micro USB..
Tiger Araç Şarj Aleti ve Micro USB Kablo Set 2.0A Beyaz NT-012…
Tiger Mobile NT-012 2A Oto / Araç Şarj Aleti Set Micro USB 1 Metre Kablo - Çift USB Çıkış - 2.0A ..
Foneng GaN10 65W 2xType-C 1x USB 3 Girişli Type-C to Type-C Kablo Set…
Foneng GaN10 GaN Teknolojili 65W 2x Type-C + 1x USB Hızlı Şarj Adaptörü ve Kablo Seti GaN Teknoloji..